Hakkımızda

Business Touch, dijital kartvizitlerin özelliklerini kullanarak, işletmelerin potansiyel müşterileriyle ve iş ortaklarıyla bağlantı kurmalarını kolaylaştırmayı amaçlayan bir şirkettir. Firma, müşterilerinin mevcut kağıt tabanlı kartvizitlerini dijitalleştirmelerine ve mobil cihazlarından istedikleri zaman ve yerde bu bilgilere erişmelerine olanak tanıyan farklı dijital kartvizit çözümleri sunar.


Firmanın sunduğu çözümler arasında, özelleştirilmiş tasarımlar ve markanıza uygun kartvizitler oluşturma, kartvizitlerinizi doğrudan e-posta veya mesaj yoluyla paylaşma, sosyal medya hesapları ve web sitelerine kolayca bağlantılar ekleyebilme, kartvizitlerinizi diğer uygulamalarla senkronize edebilme ve çevrimdışı erişim özellikleri yer alır.

Firma, ayrıca kartvizitlerinizi düzenli olarak yedekleyerek ve güncelleyerek kaydeden bir bulut tabanlı veri yönetim sistemine sahiptir. Bu sayede, müşterilerin kartvizit bilgileri güvende tutulur ve kaybolma veya hasar görme riski azaltılır.

Tüm bu özelliklerle, Business Touch, işletmelerin kartvizit yönetimini kolaylaştırırken aynı zamanda çevre dostu bir seçenek sunar. Herhangi bir kağıt atığına neden olmadan, işletmeler kartvizitlerini daha hızlı, daha uygun maliyetli ve daha verimli bir şekilde yönetebilirler.